FBTV çalışanından şok tweet

Paylaş
 
Galatasaray Odeabank – Fenerbahçe Play Off serisinin 3. maçına yaşanan olaylar damga vururken, FBTV çaışanı Aslı Duru’dan çok çarpıcı bir iddia geldi. Şahsi twitter hesabından paylaşımda bulunan Duru, karşılaşmada fiziksel şiddete maruz kaldıklarını ifade etti.

Aslı Duru, “Basketbol maçında Defne ile sırtımıza yumruk da yedik… Bir bu kalmıştı… Bir maç sadece bir maç… Hayatta ölüm var arkadaşlar!!!” yazdı. Duru’nun, Defne ismini kullanarak Fenerbahçe’nin Sırp koçu Zeljko Obradovic’in tercümanlığını da yapan kulübün halkla ilişkiler ve euroleague iletişim sorumlusu Defne Patır Akın’ı kastettiği tahmin ediliyor.

İlişkili Haber

Obradovic: Hakemler soyunma odasına gidiyorsa…

Basketbol Federasyonu’nun 4. çeyreğin başında yaklaşık 10 dakika kadar duran maçta yaşananlar ile ilgili olarak Galatasaray kulübünü disiplin kuruluna sevk etmesi bekleniyor. Federasyon, Ülker Arena’da oynanan serinin ikinci maçında da ev sahibi takım taraftarlarının küfürlü tezahüratları nedeni ile Fenerbahçe’ye 7 bin 500 TL para cezası vermişti.

İlişkili Haber

Galatasaray – Fenerbahçe derbisinde olay! Terk ettiler!

Murat Murathanoğlu’na saldırı

Abdi İpekçi’de devre arasında da gerilimin zirve yaptığı ortaya çıktı. Yayıncı kuruluş LigTV’de maçı anlatan Murat Murathanoğlu‘na bazı taraftarların saldırmaya çalıştığı ileri sürüldü.

Devre arasında tuvalete doğru yönelen Murathanoğlu’na birkaç Galatasaray taraftarının önce sözlü olarak sataştığı ardından ise saldırmaya çalıştığı iddia edildi.

Olası bir saldırıyı o anda olay yerinde bulunan polislerin engellediği ifade edildi.

Bu yazı 313 kere okundu.

YAZAR HAKKINDA