Fikret Orman’dan Balotelli açıklaması

Paylaş
 
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Şampiyonlar Ligi kura çekimini İtalyan basınına değerlendirdi ve Mario Balotelli ile ilgili de konuştu.

Orman; Leicester City, Napoli ve Dinamo Kiev ile aynı grupta olmalarının kolay olmadığını belirtirken; “Grubumuzda Barcelona ya da Real Madrid gibi takımlar yok, ancak yine de bizim için kolay olmayacak, aynı zamanda karşılaşacağımız takımlar için de kolay olmayacak. Şampiyonlar Ligi’nde nereye kadar gideriz bilemiyorum ancak, pes etmeyiz” diye konuştu.

“PORTO’DAN GENÇ BİR FORVET ALDIK”

Fark yaratmak için transferler yaptıklarını belirten ev Aboubakar transferine değinen Beşiktaş Başkanı, “Benfica güçlü bir takım ve Şampiyonlar Ligi’nde harika bir tarihleri var. Napoli geçen sezon harika bir sezon geçirdi ve Dinamo Kiev de Ukrayna’nın çok güçlü bir takımı. Her takım fark yaratmak isteyecek. Biz yeni stadımızda iyi bir izlenim yaratmak ve şampiyon olmak istiyoruz. Bu yüzden farklı tarzda oyuncular alıyoruz ve bugün de Porto’dan genç bir forvet aldık. Napoli taraftarlarını da ağırlamaktan büyük mutluluk duyacağız.” ifadelerini kullandı.

“BALOTELLI’Yİ TAKIMDA GÖRMEK BÜYÜK BİR ZEVK OLURDU”

Orman, Balotelli ile ilgili soruya ise, “Balotelli’yi takımımızda görmek büyük bir zevk olurdu, ancak çok zorlu bir oyuncu. Onunla ilgili çok fazla şey okuduk ve bunu düşünmüyoruz” cevabını verdi.

 

Bu yazı 555 kere okundu.

YAZAR HAKKINDA