Hadise ve Hakan Sabancı

Paylaş
 

Ünlü şarkıcı Hadise bir süredir aşk dedikodularına Hakan Sabancı ile olan yakınlıklarını pekiştirildiğinde cevapsız kalıyor ünlü şarkıcı acaba Hakan Sabancı ‘ya vurulmuş olabilir mi ?

Hakan Sabancı Kanlıca’daki yalısında düzenlediği partiye Hadise’nin de katılması dikkatlerden kaçmadı.

 

Hadise, Hakan Sabancı İçin Çaldı: Ölürüm Sana

Hadise, Hakan Sabancı’nın Kanlıca’daki yalısında düzenlenen partiye katıldı. Dj kabinine giren Hadise, Sabancı için “Ölürüm Sana” şarkısını çaldı.

Aralık 2016’da Hakan Sabancı’yla Karaköy’deki bir gece kulübünde eğlenen şarkıcı Hadise’nin kendisini VIP minibüsüyle evine bırakan Hakan Sabancı’yla 1 aydır aşk yaşadığı iddia edilmişti.

AŞK DEDİKODULARINI YALANLAMIŞLARDI

Güzel şarkıcı, gecenin ardından aşk dedikodularını yalanlamış, birlikte olmadıklarını söylemişti. Hakan Sabancı önceki gece 26. yaş gününü abisi Hacı Sabancı’nın Kanlıca’daki yalısında düzenlenen bir partiyle kutladı.

hadise-hakan-sabanci-icin-caldi-olurum-sana

GECEYE HADİSE DE KATILDI

Geceye aralarında Hacı Sabancı’nın sevgilisi Özge Ulusoy, Irmak Atuk ve Önder Bekensir’in de bulunduğu birçok ünlü katıldı.

DJ KABİNİNE GEÇTİ

32 yaşındaki Hadise, Hakan Sabancı’nın doğum gününde en çok eğlenen isimlerden biri oldu ve DJ kabinine geçti.

Şarkılara eşlik eden ve dans eden Hadise gecenin en çok eğlenen isimlerinden biriydi

“ÖLÜRÜM SANA”

Hakan Sabancı için ‘Ölürüm Sana’ ve ‘Senden Daha Güzel’ şarkılarını çalan Hadise, parçaya iş adamının gözlerine bakarak eşlik etti. Bununla da kalmayan Hadise, ‘Nerdesin Aşkım?’ parçasını da Hakan Sabancı için çaldı.

Bu yazı 7621 kere okundu.

YAZAR HAKKINDA