Okuldaki çocukların görüntülerini çeken tacizci yakalandı

Paylaş
 

Çerkezköy’e bağlı Yıldırım Beyazıt Mahallesi’nde İstanbul’un Sultanbeyli ilçesinden iş için Çerkezköy’e gelen 50 yaşındaki K.Ç.’nin okul bahçesinde top oynadıkları için terleyen ve üstlerini çıkaran 14 yaşındaki O.K. ve 10 yaşındaki I.E.K.’nın videolarını çektiği iddia edildi.

AİLELERİNE ANLATTILAR

Daha sonra top oynayan çocukların yanına gelen 15 yaşındaki R.G. ve 16 yaşındaki Y.K. isimli kız çocuklarını görünce telefonunu saklayan K.Ç., iki kız çocuğunu takibe aldı. K.Ç.’nin kendilerini takip ettiğini anlayan kız çocukları durumu ailelerine bildirdi.

SİNİR KRİZİ GEÇİRDİLER

Kızlarının anlattıkları karşısında sinir krizleri geçiren aileler hemen polise haber verdi. İhbar üzerine harekete geçen İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, şüpheli K.Ç’yi kısa sürede kıskıvrak yakaladı. Polisin yaptığı araştırmada şüphelinin şahsi sosyal medya hesaplarından çeşitli cinsel içerikli sayfaları takip ettiği belirlendi. Şüphelinin Çerkezköy’de bir otelde kaldığını tespit eden polis, şüphelinin odasında arama yaptı. K.Ç.’nin kaldığı otel odasında çocukların bulunduğu cinsel içerikli görüntü arşivi, harici harddiskler, kitaplar ve dergiler bulundu.

4 KEZ EVLENİP BOŞANMIŞ

Gözaltına alınan K.Ç.’nin 4 kez evlenip boşandığı tespit edildi. Sağlık kontrolü için Çerkezköy Devlet Hastanesi’ne götürülen K.Ç., daha sonra Çerkezköy Adliyesi’ne sevk edildi. Cumhuriyet Savcılığı sorgusunun ardından tutuklama istemiyle mahkemeye sevk edilen K.Ç. tutuklanarak Tekirdağ Cezaevi’ne gönderildi.

Bu yazı 206 kere okundu.

YAZAR HAKKINDA