Zerrin Özer çocuk istiyor

Zerrin Özer çocuk istiyor
Paylaş
 

“Bir Hülya Avşar Sohbeti”nin bu haftaki misafiri türk popunun eforlu adı Zerrin Özer. Ünlü sanatçı, yaşamıyla alakalı vaka yaratacak itiraflarda bulundu.

Zerrin Özer, yurt dışına açılmadığı için çok pişman olduğunu söyledi.  Özer, “Amerika ’dan, Almanya’dan bir çok irtibat heyetti, beni Amerika ’da sahneye çıkardılar herkes ayağa kalktı. İrlanda da şenliğe gittim, senfoni orkestrasının başındaki yetkili ülkesinde kalmam için çok ısrar etti ama annem yanıma gelmediği için önerileri kabul etmedim. Yurt dışı defteri de o zaman kapandı; ama şimdi pişmanlık dinliyorum.”

“ERKEĞE  ÇOK GÜVENMEK GÜÇ”

Zerrin Özer, 19 yaşında başına gelen tecavüz vakayı ile alakalı da Hülya Avşar ’a da çok özel itiraflarda bulundu; “Uzun bir zaman siyah gözlükle ekrana çıktım. Bunun sebebi insanlar gözlerimi görmesin diye… Şimdi bakıyorum da o zaman yaşadıklarım beni artık negatif etkilemiyor, daha da çok hırslandırıyor. Bu hadiseden sonra bir erkeğe güvenmek benim için hala çok güç.”

AŞKA HAZIR

“Çok nitelikli bir ruhla tanıştım” diyerek aşka hazır olduğunu itiraf eden Zerrin Özer, yeni bir ilişkiye hazır olduğunu ve aşk istediğini söyledi. Şarkıcı, “Çocuğumun olmasını çok isterim. Ben iyi bir anne olur muydum, çocuğum nasıl olurdu acaba? diye çok merak ediyorum” derken duygularını saklayamadı.

Bu yazı 81 kere okundu.

YAZAR HAKKINDA